Zapraszamy na longa.

Zapraszamy na bieganie w Kampinosie! Skorzystamy z końcówki lata, szukając początków jesieni. W lesie jest pięknie i zdrowo. Niespieszne tuptanie pod koniec tygodnia stanowi idealny bodziec dla naszych organizmów. W puszczy i głowę warto zresetować, relaksując umysł i ducha. Zapraszamy.
Startujemy w niedzielę, 4 października, o godzinie 9.00. Miejsce zbiórki to parking na skraju Kampinoskiego Parku Narodowego, w Łomiankach, ulica Kampinoska 26. Trening potrwa około 90 minut.

Trasy tradycyjnie łatwe, bez dużych przewyższeń. Wszyscy dadzą radę. Widoki malownicze zapewnione. Pogoda… zawsze jest dobra do biegania. Będą Państwo zadowoleni.?Agnieszka prowadzi grupę na dystansie 12 kilometrów w tempie umiarkowanie spokojnym – wolniej niż 6:00/km. Do mnie zapraszam odrobinę szybszych: machniemy 16 km z prędkością 5:30. Pamiętajcie o butach i stroju dobranych do warunków.

***

Na trening zapraszamy wszystkich – wystarczy przyjść na miejsce zbiórki – niemniej zachęcamy do zapisów na stronie Adidas Runners: klik
***

Do zobaczenia?????

Agnieszka Żuraniewska

Łukasz Klaś

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *