Świętujemy urodziny!??

Lubię poniedziałki… jubileuszowe! Albowiem okazja to nie byle jaka: Nudnym Piątkom stuknął roczek. Radosną chwilę obchodzimy razem z Wami, gdyż to Wy, Czytelnicy i Sympatycy pełnicie w tej zabawie najważniejszą rolę. W tym miejscu chciałbym Wszystkim serdecznie, gorąco i mocno podziękować za te dwanaście miesięcy. Jesteście wspaniali i mobilizujecie mnie słabego do dalszej dłubaniny pisarskiej. Muzy, weny, natchnienia i inspiracje, trwajcie przy Nudnych Piątkach! Razem tworzymy siłę.

Takie słowo na myśl przychodzi i na pióro spływa:

Dziękuję.?

W opisie bloga była mowa o owym pierwszym roku jako próbnym. Cieszę, się, że przedsięwzięcie całkiem dobrze wypaliło i przebija się na rynku. Działamy, choć wymaga to cierpliwości i poświęcenia czasu.

Nie wprowadzam na blogu żadnych radykalnych zmian. Dołożyłem dwie kategorie tematyczne, pozwalające czytelniej oznaczać rodzaje wpisów: bieganie i sztuka. Ułatwią one wyszukiwanie interesujących Was tematów.

Nudne Piątki są zatem jednoroczniakiem, małym blogusiem, oseskiem śliniącym się i w pieluchach nóżkami przebierającym. Powoli się rozwija i pierwsze mleczaki już mu idą. Tak to wyglądało miesiąc po miesiącu, jeśli kto ciekawy statystyk.

Z pasją i radością zamieszczam kolejne wpisy, a tematów nie brakuje. Zawsze jednak czekam na Wasze propozycje co do o poruszanych kwestii; ubogacają one blog ogromnie. Za wszystkie bardzo dziękuję.

Nudne Piątki zaczęły też powoli wchodzić z siebie i rozłazić się coraz śmielej po sieci. Udostępnialiście wpisy Wy (za co wdzięczność żywię wielką❤), zamieszczano relacje na parkrun Polska, recenzje pobierano (i zamawiano) m. in. na stronki teatrów i wydawnictw. Mam nadzieję, iż proces ten będzie postępować.

Sportowo też się rozwijamy, prowadząc long runy AR, pod swoim szyldem na podia wskakując z jedynym słusznym numerem na piersi.

Fot. RunFoto

Oby tak dalej. Pijemy Wasze zdrowie!?

Łukasz Klaś

6 thoughts on “Świętujemy urodziny!??

  1. Choć bieganie nie jest moją bajką, i nigdy nie będzie!!! Uwielbiam czytać Ciebie. Fajnie by było gdybyś opisywał miejsca, gdzie biegasz i wrzucał sprawy – must to see, gdzie aktualnie bywasz…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *