Zapraszamy na longa.

Przyjdźcie i biegajcie z nami w Kampinosie! W puszczy jest tak pięknie, że grzechem to marnować. Truchtanie po miękkich, leśnych ścieżkach każdemu wyjdzie na zdrowie. Świeże powietrze i dobrą atmosferę gwarantujemy, a i pogoda zapowiada się łaskawie. Zapraszamy.
Startujemy w niedzielę, 19 lipca, o godzinie 9.00. Miejsce zbiórki to parking na skraju Kampinoskiego Parku Narodowego, w Łomiankach, ulica Kampinoska 26. Planujemy poszurać około 90 minut.

Trasy wybraliśmy łatwe, nieomal pozbawione przewyższeń. Tu i ówdzie zaskrzypi lekko piach lub zdarzy się kałuża dla urozmaicenia. Poza tym oferujemy podłoże komfortowe, a widoki przyrodniczo wysublimowane.


Agnieszka prowadzi grupę na dystansie 12 kilometrów w tempie umiarkowanie spokojnym – wolniej niż 6:00/km. Do mnie zapraszam odrobinę szybszych: machniemy 16 km z prędkością 5:30. Pamiętajcie o upałach: lepiej wziąć ze sobą nawodnienie. Obecność dobrego humoru obowiązkowa.

***

Na trening zapraszamy wszystkich – wystarczy przyjść na miejsce zbiórki – niemniej zachęcamy do zapisów na stronie Adidas Runners: klik
***

Do zobaczenia🌳🌲🌳🌲🌳

Łukasz Klaś

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *