Weterani.

WTC ma rozmach i gest. Wiekowo…?

Nazwa bezpośrednio nie zmienia cech podmiotu, lecz może wpływać na jego postrzeganie. W końcu nawet pozory się liczą. A w kwestiach delikatnych ( wg RODO: danych wrażliwych) warto wykazać się empatią, aby uniknąć niezadowolenia uczestników… Jakoś jednak grupę wiekową trzeba nazwać! W rezultacie Agnieszka stała się weteranem i to zwycięskim. Obyty rep z niej, nie ma co. ?

Zwycięscy weterani wyglądają całkiem młodo?

Każdy ma swoje preferencje do określania kategorii wiekowej „ wcześniej urodzonych”, jednak pewne słowa brzmią milej. Chyba wolelibyście być mastersami niż seniorami? A na bieżniach WTC sięgnięto po poetykę wojskową. Cóż, przynajmniej mamy urozmaicenie. Weteranem być…?

***

Cykl Warsaw Track Cup składał się z trzech mitingów, rozegranych na stadionie Orła. O kolejności decydowała suma czasów 1000, 1500, 3000 metrów.
Wyniki naszej ogorzałej mistrzyni:

1000m – 3:35

1500m – 5:42

3000m – 11:57

Gratulacje od Wielkiego Ambasadora Mariusza Giżyńskiego.

Tyle trzeba było nabiegać, aby zwyciężyć wśród weteranek. Nagrody ufundowano całkiem miłe; bon 250 w sklepie biegowym trafił w gusta Agi. Solidnie zapracowała na triumf.?Gwoli ścisłości dodajmy, że zajęła ósmą lokatę wśród kobiet, ale tu już grały dziewczyny z elity.

Sezon na bieżni powoli zamiera. Dla Nudnych Piątków zakończył się miłym akcentem.

***

Łukasz Klaś

2 thoughts on “Weterani.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *