Nudne życzenia.

Wielkanoc nadeszła, zatem pora na życzenia. Czasy mamy nielekkie, smętek szwenda się po świecie; chcemy, aby trochę humoru w tych słowach przemycić. Święta te stanowią dobry moment, aby z nadzieją w przyszłość popatrzeć – nieprzypadkowo z wiosną parę wiodą. Już i zieleni się za oknem, niechże i w naszych sercach moce pozytywne zadźwięczą.

🥚🥚🥚

Życzymy Wam smacznego jaja, albowiem ono naturalnym języka tokiem radośnie się kojarzy. Niech będzie smacznie! Oby w życiu i na talerzu zawsze królowały niezłe jaja… Ku szczęśliwej wróżbie onych gdacze ze zdjęcia trzymana przez Agę kurka.

Baranek w mojej dłoni śle Wam moce męstwa i twardzielstwa. Głową z (nieobowiązkowymi) rogami można skruszyć każdy mur. Przeszkód nie brakuje, lecz każdą da się przezwyciężyć. Będzie dobrze, nie takie wirusy się przerabiało! Upór wełnianego zwierza niech Wam pomaga gruchotać wszelkie problemy.
Kicający zajączek wzmacnia ducha biegaczy – i wszystkich aktywnych. Zastój i marazm odrzucamy precz, skacząc wraz z długouchym w wir aktywności. Tuptajcie, wędrujcie, nartujcie, cyklistujcie, pływajcie, czytajcie, hartując ducha i ciało. Szaraczek- wiercipięta świątecznie nas do tego zachęca.

🥚🥚🥚

Wesołych Świąt!!! Życzymy Wam radosnych chwil, odpoczynku i smakowitości. Wielkanocnie Was pozdrawiamy.

🥚🥚🥚

Agnieszka Żuraniewska i Łukasz Klaś

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *