Rekord Agnieszki!

Nudne Piątki pękają z dumy! Aga we wczorajszym (środa 10 VII) biegu z cyklu Maraton Pokoju wybiegała fantastyczną życiówkę 20:42 na pięć kilometrów. Dotychczasowy wynik poprawiony o 18 sekund. Oczywiście zwyciężyła w klasyfikacji kobiet open. Brawo!!!

Na starcie.

Wspaniały rezultat stanowi bardzo przyjemną niespodziankę, gdyż ustanowiony został „z marszu” – po dziesięciu dniach ciężkich treningów nad Bałtykiem. Dołóżmy do tego pół dnia w podróży (w Warszawie lądowaliśmy 4 godziny przed biegiem), aby zobrazować, w jakim stanie startowała nasza rekordzistka. Stanowi to dobry prognostyk na przyszłość.

Finisz.
Pierwsze gratulacje – od Darka.
Najszybsze dziewczyny. 🙂

Warunki na trasie panowały dobre, choć nieidealne: 20*C, lekki wiatr, na dystansie 5 nawrotek. Przez dużą część dystansu Agnieszka biegła sama. Finisz zaprezentowała piorunujący.

Starterem i gościem honorowym był major Janusz Gołuchowski z 1 Dywizji Pancernej generała Maczka

Zwycięstwo w kolejnych zawodach cyklu stanowi kolejny krok do triumfu w całym cyklu, choć jeszcze kilka startów przed nami.

Zwycięzcy – Aga i Wojtek Skory.

Systematyczna praca i zdrowy tryb życia przynoszą efekty. Wielkie brawa należą się także trenerce Izabeli Parszczyńskiej, prowadzącej Agę na co dzień.

Gratulacje i całusy!

Łukasz Klaś


9 thoughts on “Rekord Agnieszki!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *