Na początek grudnia.

Kolejny raz z całą przyjemnością zapraszamy wszystkich chętnych na delikatne wybieganie. Znowu spotkamy się na Młocinach – w uroczym parku przylegającym bezpośrednio do wiślanego łęgu. Każdy trening niesie jednak ze sobą coś nowego, przynosząc nowe wrażenia, ludzi, trasy… A i sama przyroda zmienia swe oblicze. Niedzielnym spotkaniem wkroczymy niejako symbolicznie w zimowe bieganie, napoczynając grudzień, miesiąc już zdecydowanie nie jesienny. Włóżcie stroje odpowiednie do warunków i dalejże, nogi w ruch.

Zbiórkę urządzamy utartym zwyczajem przy siłowni polowej, ulica Papirusów. Startujemy o godzinie 9.00, 01.12.2019 w niedzielę. Nie spóźnijcie się na zdjęcie! ?

Ruszymy tempem umiarkowanym, nieco wolniej niż 6min/km, planując pokonać dwanaście kilometrów. Trening zakończymy rozciąganiem na przyparkingowym szlabanie. Udział jest darmowy, wystarczy przyjść na punkt rozpoczęcia; niemniej zachęcamy Was do rejestracji na Adidas Runners Warsaw: link. Wiąże się to z korzyściami, o których przeczytacie na podanej powyżej stronie.

Po sąsiedzku w czasie i przestrzeni rozegra się także kolejny bieg ze wspólną metą – dla zainteresowanych link. Ponieważ my zakończymy trening nieco później, chętnych zapraszamy na wspólne ognisko, na którym zintegrujemy młocińskich szuraczy. ?

My na deser wybieramy się jeszcze na nową miejscówkę morsową: Jezioro Dziekanowskie. Gdyby ktoś chciał dołączyć, chłodno zapraszamy na zanurzenie. Trudno nam dokładnie określić czas, lecz zapewne chlupniemy około południa.

Łukasz Klaś

2 thoughts on “Na początek grudnia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *