Long Młociny.

Long – znaczy długi. Przecież to pojęcie względne! -Zakrzyknęli liczni. Oczywiście, iluż mężczyzn się o tym przekonało. Wiele zależy od wytrenowania…

Pobiegniemy zatem w niedzielę nie za długo, nie za krotko, niemniej oficjalna nazwa z angielska brzmi: long. I już. Ustalamy dystans na 12 kilometrów, mając w planie przebyć go w tempie 6min/km. Rzecz jasna, co do metra i sekundy wyliczać nie będziemy.

To zrobią za nas zegarki.?

Zbiórkę zarządzamy tradycyjnie o 9.00; w niedzielę, 15 września. Zapraszamy na spotkanie w Parku Młocińskim przy siłowni polowej. Adres wyznacza ulica literackich roślinek: Papirusów.

Spotkanie i trening odbywa się bez opłat – wystarczy przyjść i biegać. ? Zachęcamy jednakowoż do rejestracji w Adidas Runners Warsaw: klik. Dzięki temu zyskacie dostęp do całkiem interesujących wydarzeń.

Młociny oferują sporo solidnego terenu do przebierania nogami w obfitych okolicznościach przyrody. Zieleni się tu jeszcze wokół, ptasi wciąż, wiewiórkuje i kumka nawet. Taki mamy klimat. Nie wahajcie się, dołączajcie.

***

Agnieszka Żuraniewska i Łukasz Klaś

2 thoughts on “Long Młociny.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *