Jesienne zającowanie.

Taka piękna aura panuje wokół, zieleniąc wszystko soczystą świeżością. Aż chce się żyć, wysilać, startować, lecz… Koronawirus przetrzebił nam wiosenne bieganie, a prawdę rzekłszy, wybił do cna. Szykujemy się raczej na imprezy jesienne, albowiem i lato niepewnie wygląda. Zmieniają swe harmonogramy organizatorzy, sportowcy, wolontariusze; muszą to zrobić także pacemakerzy.

***

I tak, Kochani, zapraszam Was na moje zającowanie podczas Biegu SGH – lecz dopiero jesienią. Zawody zostały przeniesione na 25 października (niedziela). U mnie nic się nie zmieniło: poprowadzę chętnych na złamanie magicznych dwudziestu minut. Zrobimy to razem – lecz dopiero jesienią.

Organizatorzy stawiają sprawę jasno: zakupione pakiety zachowują ważność. Kto chce, może na inną osobę przepisać. Nie ma zwrotu pieniędzy, dla już opłaconych. Myślę, iż nikt nie będzie czuł urazy z tego powodu, gdyż Bieg SGH działa charytatywnie, przeznaczając fundusze na potrzeby ciężko doświadczonego małego Jasia. O szczegółach przeczytacie na stronie www wydarzenia: klik

Spotkamy się znów w październiku.

Kto chce zasięgnąć bieżących informacji ma temat imprezy, znajdzie je na fb: klik

Trenujcie, cieszcie się bieganiem i wiosną – byle z zachowaniem ostrożności. Wkrótce będziemy szurać razem.

Przemkniemy tę szybką i zgoła nienudną piątkę w 19:59 – zapraszam. ?

***

Łukasz Klaś

8 thoughts on “Jesienne zającowanie.

  1. Uwielbiam ten bieg i ciężko będzie czekać do października, ale wiadomo mus to mus. No, będzie więcej czasu na przygotowanie. Ja chcę złamać wreszcie 24 minut, ale i za was też trzymam kciuki, Nudne piątki?

  2. To straszne co ten kor wirus nawyrabiał. Bez biegania i gór ciężki żywot. Wszystko świruje, wszystko uśpione i powiem Wam szczerze boję się co będzie dalej. Końca nie widać. Nie spodziewałam się tego. Koszmar.

    Trzymajcie się zdrowo! Nie dajcie się Łukasz. Pozdro!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *