IX Bieg Chomika.

Zapraszamy serdecznie, czerwcowo na kolejny Bieg Chomika. Edycja przedwakacyjna odbędzie się wieczorem w czwartek, 18 czerwca, na warszawskim Ursynowie. Wydarzenie to szczególne, łączące wesołe przebieranie nogami ze zbiórką artykułów dla potrzebujących czworonogów ze schronisk. Temat łączy się zwierzęco z każdej strony: Bieg Chomika w Parku przy Bażantarni, dla psów i kotów. Przybywajcie wesprzeć cel szlachetny. ??

Link do strony biegu: klik

Fot. Bieg Chomika.

Nazwę sympatycznego gryzonia nadano wydarzeniu nie bez przyczyny. Startujący aż sześć razy wokół parku się zakołują, podobieństwo chomika przebierającego nóżkami w kręciołku czyniąc. Razem zsumuje nam to dystans dziesięciu kilometrów. Warto dodać, iż biec będziemy po zwyczajowej trasie parkrun Ursynów, tylko dawka dwukrotna, razem dwie piąteczki. Dojeżdżamy komfortowo i ekologicznie metrem.

W kwestii opieki i stosunku do psów i kotów dzieje się ostatnimi czasy dużo dobrego, lecz wciąż wiele zwierząt cierpi. Na ogół to człowiek gotuje im ten los. Niewielkim kosztem możemy pomóc sympatycznym czworonogom, spędzając przy okazji aktywnie i wesoło czas. Przybywajcie, znajdki czekają na Wasz gest.

Fot. Bieg Chomika.

Nudne Piątki stawią się obowiązkowo, stałą parą, pod pełną parą. ? Jak zawsze zapraszamy oczywiście do startu pod naszym szyldem. Team ten bowiem posiada formułę otwartą. Postaramy się, aby wydarzenie rozsławić, dla pożytku biegaczy i świata czworonożnego. I relację obiecujemy napisać, zapraszając nań już dziś.

Link do wydarzenia na FB: klik

Pełna list potrzeb będzie podana, trwają ustalenia. ?

Dorzuć coś znajdkom. Fot. Bieg Chomika.

Całe wydarzenie jest jednakowoż wesołym spotkaniem, służącym integracji maniaków szurania. Przebrania mile widziane – bo to i wakacyjny i zwierzątkowy czas. Rywalizacja owszem, nastąpi, lecz ważniejsze rzeczy miejmy na uwadze. Nawet jeśli nie biegniecie, można przywolontariatować, a i pokibicować nocnym chomikom. Przy okazji dorzućcie coś dla czworonogów.

Do zobaczenia!

Łukasz Klaś

Fot. Bieg Chomika.

6 thoughts on “IX Bieg Chomika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *